Doprava a platba

Pro doručování našeho zboží je možné využít předních dopravců - Zásilkovny, PPL a České pošty. Nejlevnější a cenově nejvýhodnější způsob doručení je dodání na výdejní místo prostřednictvím Zásilkovny. Ta aktuálně nabízí v ČR více jak 10 000 výdejních míst a také více než 3 400 Z-boxů, jejichž popularita stále narůstá. Pozor však na to, že k vyzvednutí zboží ze Z-boxu je třeba chytrý telefon s aplikací. Firma PPL nabízí obdobnou službu se jménem PPL ParcelShop se 4 000 výdejních míst. U České pošty se tento způsob doručení jmenuje Balíkovna a disponuje 6 000 výdejních míst. Samozřejmě lze využít i klasické doručení na adresu, které nabízí všichni tři dopravci.

Ceny dopravy

Ceny platby

V našem eshopu nabízíme celou řadu možností pro úhradu objednaného zboží. Od klasické dobírky, přes platbu platební kartou, bankovním převodem (jak online, tak klasicky), až po moderní způsoby plateb prostřednictvím Google Pay, Apple Pay, PayPal a GoPay pěněženky. Pro online platby využíváme platební bránu GoPay. Platby probíhající skrz tuto platební bránu jsou zabezpečeny dle nejvyšších bezpečnostních standardů a veškeré přenášené a ukládané informace jsou vždy šifrovány.

Za doručení zboží na dobírku účtujeme poplatek 20 Kč. Jedná se o poplatek, který nám účtují dopravci.

Po odeslání objednávky je zákazník přesměrován na platební bránu, kde lze provést platbu pomocí kreditní karty. Platba je provedena okamžitě po jejím zadání.

Po odeslání objednávky je zákazník přesměrován na platební bránu, kde lze provést okamžitou online platbu pomocí internetového bankovnictví.

Google Pay je elektronický platební systém od firmy Google, který umožňuje placení pomocí mobilních telefonů a tabletů se systémem Android pomocí bezkontaktního NFC.

Apple Pay je mobilní platební a digitální peněženka od společnosti Apple Inc., která umožňuje uživatelům provádět platby pomocí iPhone, Apple Watch, iPad nebo Mac.

PayPal umožňuje přesuny peněz mezi účty PayPalu, které jsou identifikovány e-mailovými adresami. Každý účet je propojen s jednou nebo více platebními kartami.

GoPay peněženka je způsob platby, při kterém používáte údaje uložené ve vašem GoPay účtu. K zaplacení platby jsou použity peníze, které si na svůj GoPay účet dobíjíte. Výhodou platby je, že nemusíte zadávat žádné údaje z karty, ani vyplňovat platební údaje.